Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace
Plán výuky žáků 1. stupně
 
školní rok 2023/2024
 
 

22.4. - 26.4.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

zveřejníme v po 22.4.2024                 

        

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

15.4. - 19.4.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

škola v přírodě                                     

        

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

8.4. - 12.4.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

          

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

1.4. - 5.4.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

           škola v přírodě

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

         škola v přírodě                                             

      škola v přírodě

               

 

25.3. - 29.3.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

18.3. - 22.3.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

11.3. - 15.3.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

4.3. - 8.3.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

26.2. - 1.3.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

12.2. - 16.2.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

5.2. - 9.2.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

29.1. - 2.2.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

22.1. - 26.1.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

15.1. - 19.1.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

8.1. - 12.1.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

1.1. - 5.1.2024

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

18.12. - 22.12.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

11.12. - 15.12.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

4.12. - 8.12.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

27.11. - 1.12.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

20.11. - 24.11.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

13.11. - 17.11.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

6.11. - 10.11.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

30.10. - 3.11.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

23.10. - 27.10.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

16.10. - 20.10.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

9.10. - 13.10.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

2.10. - 6.10.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

25.9. - 29.9.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

18.9. - 22.9.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 

11.9. - 15.9.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová

   

               

 
 

4.9. - 8.9.2023

.

I. A - Mgr. Monika Eremiášová       I. B - Mgr. Markéta Nováková

                                          

II. A - Mgr. Lenka Šínová         II. B - Mgr. Veronika Schneiderová, DiS.

                                                                                                                        

III. A - Mgr. Ivana Vítková        III. B - Mgr. Zuzana Chvílová

   

IV. A - Mgr. Renata Slaměnová         IV. B - Mgr. Dana Fojtíková

   

V. A - Mgr. Danuše Kozánková      V. B - Mgr. Blanka Střelcová