1. stupeň

Okresní kolo
Stadion mládeže
30.4.2015

Ve čtvrtek 30. dubna 2015 proběhlo na Stadionu mládeže ve Zlíně okresní kolo Štafetového poháru žáků 1. stupně. Závodu přálo počasí a na stadionu se sešlo 12 zlínských škol. Celý závod doprovázelo bouřivé povzbuzování. Nejdříve se běžela štafeta 8 x 100 m mladších, skončili jsme na 4. místě. Družstvo starších ve štafetě 8 x 100 m zvítězilo! Ve štafetě 8 x 200 m se mladší umístili na 6. místě, starší štafeta skončila překvapivě lépe a to na 2. místě. V celkovém pořadí škol jsme skončili na krásném druhém místě a postoupili do krajského kola.

Sestava
2. - 3. ročník
Julie Andrýsková II.A, Vítek Herčko II.A, Maxmilián Redl II.B, Natálie Marholtová II.B,
4. - 5. ročník
Vojtěch Ondra IV.A, Filip Kebísek IV.B, Karolína Večeřová IV.B,
Eduard Pešat V.A, Dalyn Samuel Červinka V.B, Ondřej Kraus V.B, Nella Žůrková V.B, Eliška Sladkovská V.B

Krajské kolo
Uherské Hradiště
12.5.2015

V úterý 12.5.2015 proběhlo na stadionu v Uherském Hradišti krajské kolo Štafetového poháru žáků 1. stupně. Závodu přálo počasí a na stadionu se sešlo 13 škol zlínského kraje. Nejdříve se běžely štafety 8 x 100 m mladších, dále štafety 8 x 200 m. V celkovém pořadí škol jsme skončili na sedmém místě a porazili jsme mezi i zlínskou atletickou ZŠ Emila Zátopka. Všem běžcům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Sestava
Ema Máčalová III.A, Nikol Žůrková III.A, Štěpán Běhula III.A, David Jurásek III.B, Marie Raková III.B
Eduard Pešat V.A, Vendula Vyoralová V.A, Dalyn Samuel Červinka V.B, Nella Žůrková V.B, Eliška Sladkovská V.B