Vedoucí:

Mgr. Ladislava Nosková, Libuše Baronová

Malenovický hrad
17.4.2008

Závod se konal v okolí hradu v Malenovicích, účastníci obdrželi mapu náměstí, parku a blízkého okolí formátu A4, která napomáhala k orientaci v terénu. Ražení jednotlivých kontrol proběhlo na startovací průkazy. Výsledky byly vyhlášeny ve všech kategoriích po skončení závodu. V první kategorii (třetí + čtvrtá třída – dvojice) se umístila děvčata Nikol Dlabačová IV.A a Sandra Šubertová IV.A na 1. místě a získala sladkou odměnu spolu s možností účasti se svými rodiči na závodech v orientačním běhu, které se uskuteční v sobotu 26.4.2008 v Lukovečku.

náměstí Míru
22.5.2008

I tentokrát se na chvíli v deštivém květnovém týdnu umoudřilo počasí a dovolilo nám absolvovat již poslední IV. kolo Olympiády zlínských škol v orientačním běhu. Tentokrát jsme se sešli na náměstí Míru, odkud byl organizován start i cíl soutěže. Nejlepšího výsledku dosáhl Jan Večeřa V.B (2.místo ve II. kategorii).