Mgr. Ivan Jozífek

1.kolo 9.ZŠ Zlín - 7.ZŠ Zlín, Kvítková 4338        1:6
15.3.2004

střelci branek - Fiodor

V pondělí 15.3.2004 bylo sehráno 1.kolo Coca-Cola Školského poháru na umělém trávníku Tescoma Zlín na Vršavě. Sestava žáků naší školy byla omlazena o žáky sedmých tříd. Již v prvním kole jsme narazili na velmi dobrého soupeře - chlapce ze ZŠ Zlín, Kvítková 4338. Několik z nich hraje za družstvo žáků FC Tescoma Zlín. V prvním poločase jsme vedli brankou Honzy Fiodora, ale pak začal koncert hostujícího družstva. Poločas jsme prohráli 1:3, druhý byl ze strany našich chlapců ještě horší a prohráli jsme  0:3. Konečný stav 1:6 odpovídá předvedenému výkonu. Pochvalu zaslouží kapitán družstva Marek Hruban, který po celý zápas příkladně bojoval. Nejlepší hráč hostí byl Martin Jurásek, který dal čtyři branky.